Haber

Konyaaltı’nın Geyikbayırı bölgesinde doğa kirliliği tepki çekti

Konyaaltı’nın Geyikbayırı bölgesinde doğanın insan eliyle kirlenmesi tepki çekti. Konyaaltı Belediyesi sosyal medya ekibinin, “Bu hafta sizi bu güzelliği keşfetmeye davet edecektik ama bu kirliliği görünce davet etmekten vazgeçtik” paylaşımının altına çok sayıda yorum yapıldı. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Bu doğa bize ait. Geyikbayırı’nı ziyarete giden insanların burayı nasıl kirlettiğini ekip arkadaşlarımız filme aldı. Bu görüntüler bizi çok üzdü. Lütfen doğayı olduğu gibi bırakalım.”

Konyaaltı Belediyesi ilçenin doğal güzelliklerini tanıtmaya devam ediyor. Konyaaltı Belediyesi sosyal medya hesabında “Hafta Sonu Ne Yapılır?” Paylaşımında her hafta vatandaşları ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.

DAVET ETMEKTEN VAZGEÇTİK

Bu hafta Geyikbayırı İlçesi’nin doğal güzelliklerini fotoğraflayan sosyal medya ekibi, “Bu hafta sonu sizi Geyikbayırı’nın güzelliklerini keşfetmeye davet edecektik ancak bölgeyi ziyaret edenlerin bıraktığı poşetleri ve plastik atıkları görünce biz de bu duruma karar verdik” dedi. Sizi buraya davet etmekten vazgeçtim. Lütfen keşfederken kirletmeyelim, yok etmeyelim. Doğa “Hepimiz” paylaşımına çok sayıda yorum yapıldı.

DOĞAYA BAKALIM

Doğanın korunması gerektiğine vurgu yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Bu doğa hepimizin. Geyikbayırı’nı ziyarete gelen insanların burayı nasıl kirlettiğini grup arkadaşlarımız filme aldı. Bu görüntüler bizi çok üzdü. Lütfen doğayı olduğu gibi bırakalım.” “

sincik-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu