Teknoloji

Sony, The Last of Us’ın PC versiyonunun 368.000 adet sattığını duyurdu.

 
Sony Interactive Entertainment, Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PC versiyonunun toplam satışının 1,5 milyon adedi aştığını, The Last of Us Part I’in PC versiyonu satışının ise 368.000 adedi aştığını duyurdu. Öte yandan Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PC versiyonu 52 milyon dolar, The Last of Us Part I’in PC versiyonu ise 15.5 milyon dolar hasılat elde etti.
 
Marvel’s Spider-Man Remastered, 12 Ağustos 2022’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlandı. The Last of Us Part I, 28 Mart 2023’te Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlandı.
 
Playstation oyunları PC’ye gelmeye devam ediyor
 
 
 
Bu noktada Sony birçok konsol oyununu PC’ye getiriyor ve getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda çıkan oyunların birçoğu başka platformlarda da oynanabiliyor. Bugüne kadar PC’ye gelen birçok PS oyunu var. Bu oyunların başında Horizon Zero Dawn, Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, The Last of Us Part I ve dahası yer alıyor.
 
Öte yandan açıklanan satış rakamlarıyla Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PC versiyonu 499,00 TL, The Last of Us Part I’in PC versiyonu ise 599 TL’den satışa çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu